Tkáňové banky

Alchimia s.r.l.

Alchimia je jedním z předních evropských výrobců zdravotnických prostředků pro oční chirurgii a uchovávání lidských tkání.

Alchimia s.r.l.,  - zvětšit obrázek

HTB, řada zdravotnických přípravků Alchimia, certifikovaná a určená pro skladování lidských tkání, zahrnuje dvě hlavní kategorie: zařízení pro tkáňové bankovnictví a zařízení pro oční banky.
HTB je bezpečná a kompletní řada, vytvořená a ultra testovaná v laboratořích Alchimia, schopná uspokojit každodenní potřeby zaměstnanců tkáňových bank.

Alchimia vytvořila kompletní řadu materiálů certifikovaných CE zaměřené na rohovkové banky, která zahrnuje řešení pro skladování rohovky při 4 °C (cold storage) nebo pro skladování rohovky při 31 °C (orgánová kultura), v závislosti na preferované technologii.

Nedávno do této rodiny produktů přibyl KERASAVE, inovativní, zcela syntetické médium pro skladování rohovky při 4°C s antimykotikem.

Profesionální servis

Náš tým vyškolených servisních techniků zajišťuje technické poradenství, instalaci přístrojů u zákazníka po koupi i při ukázkovém provozu, záruční i pozáruční servis, rezpečnostně technické kontroly dle platné legislativy, zaškolení obsluhujícího personálu...